بهمن ۰۷

2 یک نظر در صفحه & ldquo;دلیل غش کردن رضا رشیدپور

 • سلام
  کاملا مشخص بود که ایشون از حادثه پلاسکو واقعا متاثر شدن و غصه و ناراحتی توی چهره اشون مشهود بود ،در ضمن اون لحظه قبل از غش کردن دست چپشون را فشار دادن و مشخص بود دست چپشون درد گرفته ،این حکایت از همین قضیه داره که فشار روی قلبشون بوده، امیدوارم مردم عزیزمون فیلم را با دقت بیشتر ببینن و نگاهی به سابقه و اخلاق این مجری توانمد و با اخلاق که در هر حالی سعی در کمک به مردم خودش داشت بیاندازند .
  با نگاهی به زندگی و اطلاعاتی که از ایشون داخل نت موجوده این قضیه را متوجه میشید که احتمال مصرف مواد در ایشون نه تنها قابل قبول نیست بلکه کاملا حرف خنده اور و ابلهانه ای هست .
  چند روز پیش توی تهران بودم و یه مادری داخل ماشین داشت برای راننده تعریف میکرد که دختر جوونش بخاطر همین آتشنشانها و شادتشون سکته کرده بدون اینکه از اقوام اونها باشه، بله هنوز هم هستن آدمهایی که مثل آقای رشید پور یا همون خانم بخاطر درد هم وطناشون درد میکشن تا جایی که به خودشون آسیب اورده .
  با آرزوی سلامتی و تندرستی برای مجری خوب و مهربون کشورمون که توی هر حالی خنده را به لبهای مردم عزیزمون اورده .

  اللهم العجل لولیک الفرج…

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از این استفاده کنید HTML برچسب ها و ویژگی های: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>