اطلاعاتی درباره فروشگاه اینترنتی پاپیون

معرفی فروشگاه پاپیون:

فروشگاه اینترنتی پاپیون ارائه دهنده محصولات و لوازم مورد نیاز خانه و خانواده می باشد. لوازمی از قبیل لوازم خانه آشپزخانه و پخت و پز، لوازم دکوری و تزیینات منزل، لوازم شخصی، لوازم جانبی اتومبیل، لوازم التحریر و پوشاک در فروشگاه پاپیون عرضه می شود.  سعی ما بالا بردن تنوع محصولات و ارائه خدمات سریع به مشتریان است به نحوی که در کمترین زمان ممکن کالای متنوع و کامل ارائه گردد.

خط مشی فروشگاه پاپیون:

هدف اصلی فروشگاه پاپیون ارائه اجناس با کیفیت به مشتریان می باشد. در انتخاب برندها سعی می شود محصولات حتی الامکان از تولید کننده های ایرانی تهیه شود و تکیه بر تولیدات داخلی باشد. در صورتی که محصولی از برندهای خارجی باشد سیاست ما انتخاب محصولات با کیفیت و دارای ضمانت است تا مشتریان بتوانند با خیال آسوده آنها را خرید کنند.

ضمانت و شرایط برگشت کالا

تمامی کالاهای فروشگاه پاپیون دارای ضمانت برگشت ۷ روزه بی قید و شرط هستند. به این معنی که در صورتی که به هر دلیل از کالا ناراضی بودید می توانید محصول را عودت دهید و آنرا تعویض کرده یا در صورت تمایل مبلغ کالا را دریافت نمایید. این موضوع در مورد همه کالاها صادق است. گارانتی ۷ روزه پاپیون باعث می شود که با خیال آسوده تر خرید خود را انجام دهید.

شرایط و ضوابط خرید از پاپیون

 شیوه خرید از پاپیون

خرید از فروشگاه اینترنتی ایران توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران توزیع می شود. خرید به دو صورت پرداخت در محل و همچنین پرداخت آنلاین توسط کارت های متصل به شبکه شتاب می باشد. در هر دو روش شما فقط مبلغی را که در فاکتور ثبت سفارش مشاهده کرده اید می پردازید و هیچ مبلغ اضافه تر از پیش فاکتور پرداخت نمی شود.

 اعتبار قیمت ها و مبلغ پرداختی

ملاک اعتبار قیمت ها همام مبلغی است که در سایت درج شده است. شما می بایست دقیقا همان مبلغی را پرداخت کنید که در پیش فاکتور شما درج می شود. کاربران گرامی دقت بفرمایید که مبلغ پرداختی شما برابر است با مبلغ کالا + هزینه پست که جمعا در پیش فاکتور شما منظور شده است و به غیر از آن هیچ مبلغ دیگری نباید پرداخت شود.

شرایط بازگشت کالا

فروشگاه پاپیون طبق قانون تجارت الکترونیک عمل کرده و تا ۷ روز نسبت به بازگشت کالا ضمانت می نماید.طبق قانون ۳۷ تجارت الکترونیک در صورتی که کالا با مندرجات سایت مغایرت داشته باشد در صورت باز نشدن پلمپ کالا، مشتری مجاز است تا ۷ روز نسبت به برگشت کالا اقدام نماید.